Storage NAS

HP ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR

HP ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR

NET HP ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVRSpecifikacija..

8,790 Din

HP LX-LC MINI GBIC J4859CR REMAN

HP LX-LC MINI GBIC J4859CR REMAN

NET HP LX-LC MINI GBIC J4859CR ,REMANSpecifikacija..

13,590 Din

HP ON AP11 (RW) ESS POINT

HP ON AP11 (RW) ESS POINT

NET HP ON AP11 (RW) ACCESS POINTSpecifikacija..

11,990 Din

SYNOLOGY DS120J

SYNOLOGY DS120J

SYNOLOGY DS120J SYNOLOGY DISKSTATION DS120J, TOWER, 1-BAY 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 2-CORE 800 MHZ; 51..

15,190 Din

SYNOLOGY DS1520PLUS

SYNOLOGY DS1520PLUS

SYNOLOGY DS1520PLUS SYNOLOGY DISKSTATION DS1520+ ,TOWER, 5-BAY 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 X M.2 2280 NVME..

114,290 Din

SYNOLOGY DS1817

SYNOLOGY DS1817

SYNOLOGY DS1817 SYNOLOGY NAS DS1817 (4GB, 8 HDD), 8X, 3,5'' OR 2,5'', SATA, 2XLAN, 2XGLAN, 2XUSB 3.0..

143,390 Din

SYNOLOGY DS1819PLUS

SYNOLOGY DS1819PLUS

SYNOLOGY DS1819PLUS SYNOLOGY DISKSTATION DS1819+ 8-BAY NAS, 4-CORE 2.1 GHZ CPU, 3.5"HDD OR 2.5"HDD/..

151,990 Din

SYNOLOGY DS218

SYNOLOGY DS218

SYNOLOGY DS218 SYNOLOGY DISKSTATION DS218, TOWER, 2-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-CORE 1.4 GHZ; 2GB..

39,990 Din

SYNOLOGY DS218PLAY

SYNOLOGY DS218PLAY

SYNOLOGY DS218PLAY SYNOLOGY DISKSTATION DS218PLAY, TOWER, 2-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-CORE 1.4 ..

35,190 Din

SYNOLOGY DS220J

SYNOLOGY DS220J

SYNOLOGY DS220J SYNOLOGY DISKSTATION DS220J,TOWER, 2-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-CORE 1.4 GHZ; 51..

25,090 Din

SYNOLOGY DS220PLUS

SYNOLOGY DS220PLUS

SYNOLOGY DS220PLUS SYNOLOGY DISKSTATION DS220+, TOWER, 2-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 2-CORE 2.0 GHZ..

50,490 Din

SYNOLOGY DS418

SYNOLOGY DS418

SYNOLOGY DS418 SYNOLOGY DISKSTATION DS418, TOWER, 4-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-CORE 1.4 GHZ; 2GB..

62,190 Din

SYNOLOGY DS420J

SYNOLOGY DS420J

SYNOLOGY DS420J SYNOLOGY DISKSTATION DS420J, TOWER, 4-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-CORE 1.4 GHZ; 1..

46,090 Din

SYNOLOGY DS420PLUS

SYNOLOGY DS420PLUS

SYNOLOGY DS420PLUS SYNOLOGY DISKSTATION DS420+, TOWER, 4-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 X M.2 2280 NVME ..

75,990 Din

SYNOLOGY DS720PLUS

SYNOLOGY DS720PLUS

SYNOLOGY DS720PLUS SYNOLOGY DISKSTATION DS720+,TOWER,2-BAYS 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 X M.2 2280 NVME SS..

68,190 Din

Prikazujem 1 do 15 od 19 (2 strana)